monika

Statystyki

Popularność imienia monika w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia monika

Monika to piękne imię, które niesie ze sobą wiele pozytywnych skojarzeń. Monika to kobieta z silnym charakterem, która wie, czego chce od życia. Jest zaradna, pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, których spotyka na swojej drodze. Monika jest ciepła i empatyczna, a jej przyjaźń jest cenna dla tych, którzy mają szczęście ją poznać. Monika jest wyjątkowa i wyróżnia się z tłumu swoją mądrością i zdolnościami. Jest to imię, które zawsze będzie kojarzyć się z pozytywnymi cechami.

Imieniny

monika obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 4 maja, oraz 27 sierpnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię monika: 378442.


To imię nosi 378440 kobiet. Imię to znajduje się na 13 miejscu pod względem popularności w Polsce. To świadczy o tym, że jest to bardzo popularne imię wśród dorosłych Polek. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 115 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.