nadia

Statystyki

Popularność imienia nadia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia nadia

Nadia to piękne imię pochodzenia arabskiego, oznaczające "błogosławioną". Nadia jest znana z tego, że ma silną wolę i determinację w dążeniu do celu. Jest to osoba, która lubi wyzwania i szybko się uczy. Nadia jest też bardzo wierna w przyjaźni i może być bardzo troskliwa i opiekuńcza. Nadia jest też bardzo wrażliwa i ma wielkie serce. To osoba, która dąży do doskonałości i jest w stanie wiele poświęcić w imię swoich celów.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię nadia: 51425.


To imię nosi 51425 kobiet. Imię to znajduje się na 91 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 29 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.