naomi

Statystyki

Popularność imienia naomi w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia naomi

Naomi to piękne imię, które pochodzi z hebrajskiego i oznacza „przyjemność” lub „piękno”. Jest to popularne imię dla dziewczynek, które jest obecnie używane w wielu krajach na całym świecie. Jest to imię, które nadaje się do zarówno do dziewczynek, jak i do dorosłych kobiet. Oznacza ono piękno, mądrość, wytrwałość i dobroć. Naomi to imię, które ma w sobie magię i symbolizuje piękno. Jest to imię, które nadaje się do wszystkich okazji, ponieważ jest piękne, uniwersalne i wyjątkowe.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię naomi: 1051.


To imię nosi 1051 kobiet. Imię to znajduje się na 461 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 183 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.