natalia

Statystyki

Popularność imienia natalia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia natalia

Imię Natalia to jedno z najpopularniejszych imion kobiecych w Polsce i na świecie. Jest to imię pochodzenia łacińskiego, oznaczające „narodziny”. Natalia jest zazwyczaj określana jako osoba otwarta, towarzyska i energiczna. Lubi otaczać się ludźmi i dzielić się swoją radością. Jest ona zawsze pełna życia i zapału do działania. Natalia jest silna, odważna i niezależna, a jej wytrwałość i determinacja pozwalają jej osiągać wszystko, co sobie zaplanuje. Jest to osoba, która wie, czego chce i potrafi wytrwale dążyć do celu. Natalia jest również bardzo wrażliwa i czuła, a jej serce jest pełne miłości i dobroci.

Imieniny

natalia obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 27 lipca, oraz 1 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię natalia: 314773.


To imię nosi 314773 kobiet. Imię to znajduje się na 16 miejscu pod względem popularności w Polsce. To świadczy o tym, że jest to bardzo popularne imię wśród dorosłych Polek. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 30 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.