nathan

Statystyki

Popularność imienia nathan w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia nathan

Imię Nathan to imię męskie pochodzenia hebrajskiego, które oznacza "dar Boga". Jest to jedno z najpopularniejszych imion męskich w Stanach Zjednoczonych. Nathan jest także popularnym imieniem w Wielkiej Brytanii i Australii.Nathan jest uważany za silne i odważne imię, które wyraża dumę, siłę i determinację. Jest to imię, które wskazuje na wytrwałość i wytrzymałość w dążeniu do celu. Nathan jest również często kojarzone z poczuciem humoru i dystansem do siebie.Nathan to imię, które wyraża wiarę w siebie i w świat. Jest to imię, które może inspirować, aby mierzyć wysoko i pokonywać wszelkie przeszkody. Nathan jest znany z tego, że daje ludziom siłę, aby osiągnąć sukces.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię nathan: 2537.


To imię nosi 2 kobiet.


To imię nosi 2535 mężczyzn. Imię to znajduje się na 281 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 196 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.