nela

Statystyki

Popularność imienia nela w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia nela

Nela to piękne i unikalne imię, które pochodzi od słowiańskiego słowa "nela", co oznacza "słodka". Imię to kojarzy się z ciepłem i miłością, a także z poczuciem bezpieczeństwa. Nela to osoba towarzyska i energiczna, która uwielbia spędzać czas z innymi. Jest zabawna, odważna i pomysłowa, a także ma silny charakter i silną wolę. Nela jest też bardzo wrażliwa i empatyczna, co czyni ją doskonałym przyjacielem.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię nela: 15560.


To imię nosi 15560 kobiet. Imię to znajduje się na 158 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 28 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.