nicola

Statystyki

Popularność imienia nicola w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia nicola

Nicola to starożytne imię pochodzenia łacińskiego, które oznacza "zwycięzca ludu". Jest to imię wyjątkowe i piękne, które może przyciągać uwagę innych. Osoba o tym imieniu jest silna, odważna i przywódcza. Ma w sobie siłę i determinację, aby osiągnąć swoje cele. Jest to imię idealne dla osób, które chcą wyróżnić się i zostawić po sobie trwały ślad. Nicola to imię, które daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, a także wyjątkową moc i siłę.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię nicola: 9297.


To imię nosi 9040 kobiet. Imię to znajduje się na 193 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 192 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 257 mężczyzn. Imię to znajduje się na 905 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.