nina

Statystyki

Popularność imienia nina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia nina

Nina to wyjątkowe imię, które przywodzi na myśl piękno i wdzięk. Jest to imię, które kojarzy się z delikatnością i subtelnością. Osoby o tym imieniu są zwykle bardzo wrażliwe i empatyczne oraz wspierające innych. Są to osoby, które potrafią zachować spokój w trudnych sytuacjach i są bardzo odpowiedzialne. Są to również osoby, które są bardzo zorganizowane i mają silną wolę. Mają one również wielkie serce i są gotowe pomagać innym.

Imieniny

nina obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 14 stycznia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię nina: 45934.


To imię nosi 45929 kobiet. Imię to znajduje się na 101 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 38 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 5 mężczyzn. Imię to znajduje się na 12417 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.