norbert

Statystyki

Popularność imienia norbert w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia norbert

Norbert to imię, które ma swoje korzenie w starożytnych językach germańskich. Jego znaczenie to "nordycki bohater". Jest to imię, które daje wiele możliwości. Może oznaczać silnego, odważnego i lojalnego człowieka, który zawsze stara się pomagać innym. Norbert jest również zazwyczaj towarzyski i sympatyczny wobec innych. Jest to imię, które wyraża wiele cech, takich jak odwaga, szacunek, lojalność i pomoc. Norbert jest również często postrzegany jako ktoś, kto ma wielki szacunek do innych i jest w stanie wyjść poza własne granice, aby pomóc innym.

Imieniny

norbert obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 6 czerwca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię norbert: 39704.


To imię nosi 39704 mężczyzn. Imię to znajduje się na 100 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 153 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.