oksana

Statystyki

Popularność imienia oksana w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia oksana

Oksana to piękne imię, które pochodzi z języka słowiańskiego i oznacza „bogini życia”. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj pogodne, optymistyczne i pełne energii. Są to ludzie, którzy lubią się bawić i poświęcają dużo czasu na spotkania z przyjaciółmi. Oksana to osoba, która ma wiele pasji i zainteresowań i która jest gotowa do działania. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy innym i którzy są zawsze szczerzy i uczciwi. Oksana to osoba, która kocha przyrodę i lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Jest to również imię, które symbolizuje wytrwałość i niezłomność. Oksana to piękne imię, które nadaje osobie wyjątkowy charakter.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię oksana: 54983.


To imię nosi 54962 kobiet. Imię to znajduje się na 84 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 329 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 21 mężczyzn. Imię to znajduje się na 4608 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.