olena

Statystyki

Popularność imienia olena w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia olena

Olena to piękne i unikalne imię, które pochodzi z języka ukraińskiego. Oznacza „światło” lub „jasność”. Jest to imię, które wyraża wielkie piękno i mądrość. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo energiczne, zabawne i pełne pasji. Są społeczne, otwarte i mają silną wolę. Są również bardzo towarzyskie, lubiące wyzwania i wytrwałe w dążeniu do celu. Olena to imię, które wyraża wspaniałą osobowość i wyjątkowość.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię olena: 73105.


To imię nosi 73080 kobiet. Imię to znajduje się na 73 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 326 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 25 mężczyzn. Imię to znajduje się na 4065 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.