olga

Statystyki

Popularność imienia olga w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia olga

Olga to piękne i mądre imię, które pochodzi z języka starosłowiańskiego i oznacza „świętą”. Olga jest silną i odważną osobą, która lubi wyzwania. Jej największą mocą jest jej niezłomna wola i determinacja. Ma wielkie poczucie sprawiedliwości i wierzy w to, że wszystko ma swój cel. Jest lojalna wobec swoich przyjaciół i rodziny, a jej wierność jest niezachwiana. Jest otwarta i towarzyska, a jej uśmiech jest zaraźliwy. Olga ma wielki entuzjazm i optymizm, a jej energia jest zaraźliwa. Jest bardzo zdolna i inteligentna, a jej zdolności są wyjątkowe. Wszyscy, którzy mają szczęście mieć Olgę w swoim życiu, są szczęśliwi i wdzięczni.

Imieniny

olga obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 11 lipca, oraz 24 lipca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię olga: 60922.


To imię nosi 60922 kobiet. Imię to znajduje się na 80 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 85 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.