olgierd

Statystyki

Popularność imienia olgierd w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia olgierd

Olgierd to imię, które jest pochodzenia słowiańskiego i oznacza "mądry wojownik". Jest ono niezwykle popularne w Polsce, a także w innych krajach słowiańskich. Olgierd jest zazwyczaj osobą o silnym charakterze, która lubi wyzwania i dąży do celu. Jest to osoba odważna, która nie boi się wyrażać swoich opinii i walczyć o swoje prawa. Olgierd ceni sobie zarówno swoją niezależność, jak i przyjaźń. To osoba, która jest lojalna względem swoich przyjaciół i gotowa do ofiarowania im wsparcia. Olgierd jest także osobą, która lubi wyzwania i stawia sobie wysokie cele. Jest to osoba, która jest zaradna i inteligentna, a także potrafi zarządzać swoim czasem.

Imieniny

olgierd obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 11 lutego, oraz 4 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię olgierd: 3730.


To imię nosi 3730 mężczyzn. Imię to znajduje się na 248 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 148 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.