olha

Statystyki

Popularność imienia olha w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia olha

Olha to piękne imię pochodzące z języka ukraińskiego. Oznacza "mądrą" lub "wiedzącą". Osoby noszące to imię są zazwyczaj ciekawe świata, odważne i pomysłowe. Są to ludzie, którzy lubią uczyć się nowych rzeczy i są zawsze otwarci na nowe pomysły. Olha jest również znana z tego, że jest wyjątkowo uprzejma i ma wielką miłość do ludzi. Jest to osoba, która zawsze jest gotowa pomóc i wspierać innych. Olha jest również bardzo pracowita i wytrwała w dążeniu do osiągnięcia swoich celów.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię olha: 56115.


To imię nosi 56090 kobiet. Imię to znajduje się na 82 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 282 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 25 mężczyzn. Imię to znajduje się na 4006 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.