oliwier

Statystyki

Popularność imienia oliwier w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia oliwier

Oliwier to imię, które ma swoje korzenie w języku łacińskim, oznaczające oliwkę. Jest to imię wyjątkowe, stosunkowo rzadko wybierane przez rodziców, co czyni go wyjątkowym i oryginalnym. Imię to niesie ze sobą pewien rodzaj magii, ponieważ jego nosiciel jest zazwyczaj niezwykle wrażliwy i czuły. Osoby o tym imieniu są często pełne pasji i energii, a jednocześnie mają skłonność do zastanawiania się nad życiem i otaczającym światem. Oliwierzy są zazwyczaj dobrymi przyjaciółmi, a ich podejście do życia jest zazwyczaj optymistyczne. Imię to może być zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, więc jeśli szukasz wyjątkowego imienia dla swojego dziecka, Oliwier może być idealnym wyborem.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię oliwier: 54528.


To imię nosi 54528 mężczyzn. Imię to znajduje się na 87 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Zdecydowanie tak! Zajmuje 21 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.