oskar

Statystyki

Popularność imienia oskar w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia oskar

Oskar to silne, męskie imię, które kojarzy się z odwagą i wytrwałością. Oskar to imię, które wywołuje w nas szacunek i podziw. Jego właściciel to osoba, która nie boi się podejmować ryzyka i dąży do osiągnięcia swoich celów. Oskar to także osoba, która jest ciekawa świata i lubi wyzwania. Jego właściciel to osoba, która zawsze będzie szukać nowych możliwości i podejmować ryzyko. Oskar to imię, które wywołuje w nas poczucie szacunku i podziwu.

Imieniny

oskar obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 3 lutego.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię oskar: 75372.


To imię nosi 75372 mężczyzn. Imię to znajduje się na 71 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Zdecydowanie tak! Zajmuje 27 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.