paulina

Statystyki

Popularność imienia paulina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia paulina

Paulina to wyjątkowe imię, które oznacza małą, silną kobietę. Paulina to kobieta, która jest pełna energii, ciepła i optymizmu. Jest lojalna, uprzejma i wyrozumiała. Paulina ma wielkie serce i jest oddana wobec swoich bliskich. Jest zdolna do wielkich poświęceń, a jej zaangażowanie w pracę zawsze jest imponujące. Paulina jest otwarta na nowe wyzwania i szybko dostosowuje się do zmian. Jest inteligentna, bystra i ma dużo pomysłów. Ma wielu przyjaciół, których szanuje i kocha. Paulina jest silną i odważną kobietą, która zawsze dąży do osiągnięcia swoich celów.

Imieniny

paulina obchodzi imieniny 5 razy w roku w dniach: 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 31 sierpnia, oraz 2 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię paulina: 223903.


To imię nosi 223901 kobiet. Imię to znajduje się na 30 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 68 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.