przemysław

Statystyki

Popularność imienia przemysław w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia przemysław

Imię Przemysław to starodawne imię słowiańskie, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza „mądrość rządzenia”. Przemysławowie są ludźmi, którzy są zaradni, odważni i mają silny charakter. Są to osoby, które mają silny instynkt przywódczy i są w stanie wyrazić swoje zdanie i dążyć do celu. Przemysławowie są także wytrwali, pracowici i ambitni, a ich cel jest jasny. Są to osoby, które są skłonne do poświęceń, aby osiągnąć swoje cele. Przemysławowie są towarzyscy i potrafią zintegrować się z innymi. Są to ludzie, którzy są zdolni do wyciągania wniosków, a także do wykorzystywania ich w praktyce. Są to osoby, które są zdolne do przyjmowania odpowiedzialności i są w stanie wykorzystać swoje talentu i umiejętności w celu osiągnięcia sukcesu.

Imieniny

przemysław obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 13 kwietnia, 10 października, oraz 30 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię przemysław: 165995.


To imię nosi 165995 mężczyzn. Imię to znajduje się na 46 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 93 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.