renata

Statystyki

Popularność imienia renata w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia renata

Renata to piękne, silne i odważne imię. Jest to pochodzenia łacińskiego i oznacza "odrodzona". Renata to osoba, która wykazuje się wielką wytrwałością w dążeniu do swoich celów. Jest to osoba, która potrafi zmotywować innych do działania. Renata jest osobą pełną energii i życia, która jest gotowa na nowe wyzwania. Jest to osoba, która ma w sobie wielką siłę i determinację, aby osiągnąć swoje cele. Renata to osoba, która jest ciepła i kochająca, która jest gotowa do pomocy i wsparcia innych. Jest to osoba, która potrafi zachować spokój w trudnych sytuacjach, a jej wytrwałość i upór pozwalają jej zawsze znaleźć rozwiązanie.

Imieniny

renata obchodzi imieniny 2 razy w roku w dniach: 28 marca, oraz 12 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię renata: 188669.


To imię nosi 188669 kobiet. Imię to znajduje się na 37 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 330 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.