rozalia

Statystyki

Popularność imienia rozalia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia rozalia

Imię Rozalia to pochodzące z języka łacińskiego imię, które oznacza "rosa". Jest to popularne imię w Polsce, znane od średniowiecza. To imię jest związane z wieloma ciepłymi i pięknymi skojarzeniami, takimi jak kwiaty, słońce i wiosna. Osoby o tym imieniu są często uważane za życzliwe, wrażliwe i pomocne. Są również uważane za ludzi, którzy są wytrwali i niezawodni. Są to ludzie z zasadami, którzy są zdolni do wytrwałości w dążeniu do celu. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy innym i którzy są w stanie wykonać wszystko, co jest konieczne, aby osiągnąć swoje cele.

Imieniny

rozalia obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 27 stycznia, 7 lutego, oraz 4 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię rozalia: 20544.


To imię nosi 20544 kobiet. Imię to znajduje się na 145 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 41 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.