ryszard

Statystyki

Popularność imienia ryszard w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia ryszard

Imię Ryszard to niezwykle starożytne i szlachetne imię, które pochodzi z języka staronordyckiego. Jego znaczenie to „potężny wojownik” lub „mocny władca”. Osoby o tym imieniu są silne i odważne, a także bardzo odpowiedzialne. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do walki i zawsze gotowi do pomocy innym. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do wyzwań i szukają nowych sposobów na rozwiązywanie problemów. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do działania i nie boją się wyzwań. Są to ludzie, którzy są bardzo lojalni i oddani swoim przyjaciołom. Są to również ludzie, którzy są bardzo wrażliwi i cenią sobie prawdziwą przyjaźń.

Imieniny

ryszard obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 7 lutego, 3 kwietnia, oraz 7 września.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię ryszard: 206903.


To imię nosi 206903 mężczyzn. Imię to znajduje się na 30 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 77 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.