sabina

Statystyki

Popularność imienia sabina w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia sabina

Imię Sabina to starożytne pochodzenie słowiańskie, które z czasem zyskało popularność w całej Europie. To imię niesie za sobą piękno, jasność i wyrazistość. Sabina jest silna, odważna i ma silne poczucie własnej wartości. Przyciąga innych swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do życia. Jest towarzyska i łatwo nawiązuje kontakty. Sabina lubi wyzwania i jest bardzo ambitna. Nie boi się wychodzić poza swoją strefę komfortu i zawsze stara się wyciągać wnioski z doświadczeń. Sabina ma wielkie serce i jest w stanie dać wsparcie w każdej sytuacji. Jest też bardzo wrażliwa i potrafi dostrzec piękno w małych rzeczach.

Imieniny

sabina obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 29 sierpnia, 27 października, oraz 5 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię sabina: 47632.


To imię nosi 47632 kobiet. Imię to znajduje się na 99 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 178 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.