sandra

Statystyki

Popularność imienia sandra w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia sandra

Sandra to piękne i zarazem silne imię, które pochodzi z łaciny i oznacza „żeńską wojowniczkę”. Imię to ma w sobie wiele znaczeń i symbolizuje siłę, wytrwałość, odwagę i determinację. Osoby noszące to imię są zazwyczaj niezależne, ambitne i pewne siebie. Są to ludzie, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi do działania. Co więcej, są one bardzo troskliwe i opiekuńcze w stosunku do swoich bliskich. Sandra jest znakiem zodiaku – Ryby, co oznacza, że jest to osoba wrażliwa, empatyczna i kreatywna.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię sandra: 54149.


To imię nosi 54149 kobiet. Imię to znajduje się na 87 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 113 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.