sara

Statystyki

Popularność imienia sara w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia sara

Sara to piękne, kobiece imię, które ma w sobie coś wyjątkowego. Jest ono pochodzenia hebrajskiego i oznacza „królowa”. Sara jest silną osobą, która ma dużo energii i pomysłowości. Jest towarzyska i lubi otaczać się ludźmi, którzy wyzwalają w niej pozytywne emocje. Sara jest pomysłowa i kreatywna, a także ma dużo energii do działania. Jest to osoba, która potrafi wykorzystać swoje talenty i zasoby w celu osiągnięcia sukcesu. Jest to osoba, która lubi dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi. Sara jest towarzyska, ale także lubi spędzać czas samotnie, wyciszając się i odpoczywając. Jest to osoba, która lubi wyzwania i potrafi znaleźć w sobie siłę do ich pokonania.

Imieniny

sara obchodzi imieniny 4 razy w roku w dniach: 19 stycznia, 13 lipca, 20 sierpnia, oraz 9 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię sara: 30964.


To imię nosi 30962 kobiet. Imię to znajduje się na 122 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 43 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.