serhii

Statystyki

Popularność imienia serhii w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia serhii

Imię Serhii to piękne i zagadkowe imię pochodzące z Ukrainy. Jego znaczenie to „przywódca” lub „nauczyciel”. Imię to jest często wybierane przez rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko było silne i odważne. Serhii to osoba, która lubi wyzwania i nie boi się wychodzić poza swoje strefy komfortu. Jest to osoba o silnych poglądach i niezłomnej wierze, która jest gotowa do podejmowania ryzyka, aby osiągnąć swoje cele. To osoba, która potrafi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc innym. Serhii to osoba, która jest pełna energii i entuzjazmu, zawsze gotowa do działania.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię serhii: 64080.


To imię nosi 20 kobiet. Imię to znajduje się na 3451 miejscu pod względem popularności w Polsce.


To imię nosi 64060 mężczyzn. Imię to znajduje się na 76 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 287 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.