sofiia

Statystyki

Popularność imienia sofiia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia sofiia

Sofiia to piękne imię pochodzące z języka greckiego, oznaczające mądrość. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj wyjątkowo inteligentne i przebojowe, a jednocześnie ciepłe i troskliwe. Są naturalnymi liderami, którzy wiedzą, jak wykorzystać swoje umiejętności do osiągania celów. Są również niezwykle pracowite i zaangażowane w działania, które podjęli. Są bardzo kreatywne i wyobraźniowe, a także wyjątkowo sprawiedliwe i szczere. Mają wielkie serce i są gotowe do pomocy innym. Są zawsze gotowe do nauki i rozwoju. Są bardzo towarzyskie i mają wielu przyjaciół.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię sofiia: 25879.


To imię nosi 25873 kobiet. Imię to znajduje się na 130 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 95 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 6 mężczyzn. Imię to znajduje się na 10699 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.