stefan

Statystyki

Popularność imienia stefan w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia stefan

Stefan to imię, które przywodzi na myśl ciepło i dobroć. Jest to imię zarówno męskie, jak i żeńskie, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowym. Szczególnie popularne jest w krajach takich jak Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria i Francja.Stefan jest postrzegany jako osoba odważna, silna i niezależna. Jest to osoba, która wykazuje się wyjątkową odpowiedzialnością i troską o innych. Jest to również osoba, która cechuje się wytrwałością i determinacją.Osoby o tym imieniu mają zwykle wielki potencjał i wyjątkowe zdolności, które pomagają im w osiąganiu sukcesu. Zwykle mają wielkie serce i są gotowe pomagać innym w potrzebie. Są to osoby, którym można zaufać.

Imieniny

stefan obchodzi imieniny 11 razy w roku w dniach: 8 marca, 17 kwietnia, 16 lipca, 2 sierpnia, 6 sierpnia, 15 sierpnia, 16 sierpnia, 2 września, 7 października, 10 listopada, oraz 11 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię stefan: 57347.


To imię nosi 57347 mężczyzn. Imię to znajduje się na 84 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 64 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.