sylwester

Statystyki

Popularność imienia sylwester w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia sylwester

Imię Sylwester to starożytne imię pochodzące z języka łacińskiego i oznaczające „wieczór Sylwestrowy”. Imię to nosiło wielu wielkich ludzi przez wieki, w tym królów, papieży, kardynałów i mężów stanu. Jest to imię, które kojarzy się z okazjami wyjątkowymi i jest używane do określenia wyjątkowych momentów w życiu. Sylwester to imię, które wywołuje uśmiech na twarzy i zaprasza do wspólnego świętowania. To imię, które jest pełne nadziei i radości, a jego nosiciel jest osobą otwartą, towarzyską i lubiącą wyzwania.

Imieniny

sylwester obchodzi imieniny 7 razy w roku w dniach: 2 stycznia, 15 kwietnia, 10 maja, 9 czerwca, 20 listopada, 26 listopada, oraz 31 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię sylwester: 54066.


To imię nosi 54066 mężczyzn. Imię to znajduje się na 88 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 179 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.