tymoteusz

Statystyki

Popularność imienia tymoteusz w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia tymoteusz

Tymoteusz to imię pochodzące z języka greckiego, które oznacza „honorowy Bóg”. Jest to imię, które kojarzy się z wieloma wspaniałymi cechami, takimi jak wytrwałość, odwaga i lojalność. Osoby o tym imieniu są zazwyczaj bardzo mądre, silne i silnie związane z wiarą. Są to ludzie, którzy są zawsze gotowi do pomocy innym i wierzą w dobro i prawdę. Są to osoby, które są wytrwałe w dążeniu do swoich celów i nie poddają się w obliczu przeciwności. Są to ludzie, którzy są zawsze skłonni do poświęceń dla dobra innych.

Imieniny

tymoteusz obchodzi imieniny 6 razy w roku w dniach: 24 stycznia, 26 stycznia, 3 maja, 21 maja, 22 sierpnia, oraz 19 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię tymoteusz: 36028.


To imię nosi 36028 mężczyzn. Imię to znajduje się na 103 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Zdecydowanie tak! Zajmuje 22 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.