volodymyr

Statystyki

Popularność imienia volodymyr w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia volodymyr

Imię Volodymyr pochodzi z języka starosłowiańskiego i oznacza "pan władzy". Jest to imię męskie, które występuje w wielu krajach Europy Wschodniej i Rosji. Volodymyr jest silnym i odważnym mężczyzną, który potrafi wyrażać swoje uczucia i pragnienia. Jest to człowiek, który wykazuje wielką odwagę w dążeniu do celu i który jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Volodymyr jest bardzo przywiązany do swoich bliskich i zawsze stara się chronić ich przed złem. Jest to osoba, która lubi wyzwania i jest zdeterminowana, aby osiągnąć swoje cele. Jest to człowiek, który ma silną wolę i silny charakter.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię volodymyr: 57547.


To imię nosi 22 kobiet. Imię to znajduje się na 3294 miejscu pod względem popularności w Polsce.


To imię nosi 57525 mężczyzn. Imię to znajduje się na 83 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 168 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.