wiktoria

Statystyki

Popularność imienia wiktoria w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia wiktoria

Wiktoria to piękne i mocne imię, które pochodzi od słowa "zwycięstwo". Jest to imię, które wyraża siłę i odwagę. Wiktoria jest silną, wytrwałą i ambitną osobą, która nie boi się wyzwań. Uwielbia wyzwania i uwielbia zmieniać świat na lepsze. Jest to osoba, która ma wielki szacunek dla innych i jest gotowa pomagać innym. Wiktoria jest niezwykle pracowita i zawsze chętna do nauki. Jest to osoba, która ma wielkie marzenia i nigdy się nie poddaje.

Imieniny

wiktoria obchodzi imieniny 3 razy w roku w dniach: 20 maja, 8 listopada, oraz 23 grudnia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię wiktoria: 203470.


To imię nosi 203468 kobiet. Imię to znajduje się na 35 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 15 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 2 mężczyzn.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.