yuliia

Statystyki

Popularność imienia yuliia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia yuliia

Imię Yuliia to imię pochodzenia greckiego, które oznacza "płomień". Jest to imię, które wyraża wielki entuzjazm, pasję i radość życia. Osoby noszące to imię są zazwyczaj bardzo energiczne i pełne optymizmu. Mają silny charakter i są zdeterminowane do osiągnięcia swoich celów. Są to ludzie, którzy są bardzo kreatywni i szukają nowych wyzwań. Yuliia to imię, które wyraża wielką wiarę w siebie i własne możliwości. Jest to także imię, które symbolizuje miłość i ciepło, a także silne więzi z innymi ludźmi.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię yuliia: 49601.


To imię nosi 49583 kobiet. Imię to znajduje się na 92 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 338 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 18 mężczyzn. Imię to znajduje się na 5172 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.