zuzanna

Statystyki

Popularność imienia zuzanna w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia zuzanna

Imię Zuzanna to imię pochodzenia hebrajskiego, które oznacza "lilię". Jest to imię wyjątkowo piękne i zmysłowe, które daje swojej nosicielce moc i siłę. Zuzanna to osoba pełna energii i pasji, która potrafi dostrzec piękno w codziennych rzeczach i cieszyć się życiem. Jest to osoba ciepła, przyjazna i towarzyska, która lubi dzielić się swoją radością z innymi. Zuzanna ma silny charakter, jest odważna i nie boi się wyzwań. Jest to osoba, która potrafi dostrzegać dobro w ludziach i wierzy w dobro w świecie.

Imieniny

zuzanna obchodzi imieniny 7 razy w roku w dniach: 18 stycznia, 11 maja, 24 maja, 6 lipca, 11 sierpnia, 19 września, oraz 17 października.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię zuzanna: 219547.


To imię nosi 219547 kobiet. Imię to znajduje się na 31 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Zdecydowanie tak! Zajmuje 2 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.