anastasiia

Statystyki

Popularność imienia anastasiia w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia anastasiia

Anastasiia to piękne i unikalne imię, które pochodzi z greckiego słowa oznaczającego "zmartwychwstanie". Osoby o tym imieniu są zwykle pełne energii, niezależne i ambitne. Mają silny charakter i są zazwyczaj dobrymi liderami. Są także wrażliwe, przyjacielskie i skłonne do pomocy innym. Anastasiia to osoba, która lubi nowe wyzwania i szuka nowych możliwości. Jest dobrze zorganizowana i potrafi zarządzać swoim czasem. Uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, a także czerpać radość ze wszystkiego, co ma do zaoferowania życie.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię anastasiia: 49505.


To imię nosi 49489 kobiet. Imię to znajduje się na 93 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 151 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.


To imię nosi 16 mężczyzn. Imię to znajduje się na 5469 miejscu pod względem popularności w Polsce.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.