mirosława

Statystyki

Popularność imienia mirosława w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia mirosława

Mirosław to imię pochodzenia słowiańskiego, które oznacza "miru, sławy". Jest to imię niezwykle popularne w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Mirosław jest zwykle postrzegany jako silny, odważny i ambitny człowiek. Osoby noszące to imię są zazwyczaj uważane za wytrwałe i wytrzymałe, a także za ludzi, którzy są w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Są to również ludzie, którzy są zdolni do wyrażania swoich uczuć i wyrażania się w sposób konstruktywny. Mirosław może być również postrzegany jako osoba o wielu zaletach, takich jak troskliwość, zdolność do słuchania i zrozumienia innych, a także zdolność do wyrażania swoich myśli i uczuć.

Imieniny

mirosława obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 26 lipca.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię mirosława: 70835.


To imię nosi 70835 kobiet. Imię to znajduje się na 75 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród dziewczynek? Raczej nie. Zajmuje 297 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.