adrian

Statystyki

Popularność imienia adrian w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia adrian

Adrian to imię pochodzenia łacińskiego. Oznacza ono "człowieka z Adrii" lub "człowieka z morza". Jest to imię zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Adrian to osoba energiczna, zdeterminowana, pełna wizji i optymizmu. Jest to osoba, która lubi wyzwania i stawia sobie wysokie cele. Jest to osoba odważna, która zawsze stara się zrealizować swoje marzenia. Ma ona silny charakter i jest gotowa do podejmowania ryzyka. Osoba o imieniu Adrian jest troskliwa, lojalna i wyrozumiała. Ma ona wielu przyjaciół i jest gotowa do wspierania ich w różnych sytuacjach. Jest to osoba, która ma dużo energii i pozytywnego nastawienia do życia.

Imieniny

adrian obchodzi imieniny 5 razy w roku w dniach: 9 stycznia, 4 marca, 5 marca, 8 lipca, oraz 8 listopada.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię adrian: 148515.


To imię nosi 148515 mężczyzn. Imię to znajduje się na 49 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 65 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.