miłosz

Statystyki

Popularność imienia miłosz w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia miłosz

Miłosz to piękne, staropolskie imię, które nawiązuje do starożytnego słowa miłość. Znaczenie tego imienia to "ukochany" lub "uwielbiany". To imię ma bardzo dobry wydźwięk i jest często wybierane przez rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko było uwielbiane i kochane. Miłosz jest często kojarzony z miłością i dobrymi uczuciami. Jest to również imię, które jest często wybierane przez rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko było silne i odważne. Imię to ma również kilka znaczeń, w tym "szczęśliwy" i "mądry". Miłosz to piękne i staropolskie imię, które niesie ze sobą wiele pozytywnych skojarzeń.

Imieniny

miłosz obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 25 stycznia.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię miłosz: 63213.


To imię nosi 63213 mężczyzn. Imię to znajduje się na 79 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Zdecydowanie tak! Zajmuje 23 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.