bruno

Statystyki

Popularność imienia bruno w latach 2000 - 2022

Znaczenie imienia bruno

Bruno to imię pochodzące z języka łacińskiego, oznaczające brunona lub brunatnego. Jest to imię męskie, wybierane zarówno przez rodziców z Europy, jak i Ameryki. Bruno to osoba pełna energii, odważna, niezależna i przebojowa. Jest to człowiek, który lubi działać w sposób spontaniczny i nie boi się wyzwań. Jest to osoba, która lubi być w centrum uwagi, ale ma też dobre serce i szacunek do innych. Bruno to idealny towarzysz, który zawsze jest gotowy do wspólnych przygód.

Imieniny

bruno obchodzi imieniny tylko raz w roku w dniu 17 maja.

Statystyki imienia

Liczba osób noszących imię bruno: 14893.


To imię nosi 14893 mężczyzn. Imię to znajduje się na 138 miejscu pod względem popularności w Polsce. Czy to imię jest modne wśród chłopców? Raczej nie. Zajmuje 34 miejsce pod względem popularności w kategorii najczęściej wybieranych imion dla chłopców w trzech ostatnich latach.

Skąd pochodzą te dane?

Wylosowane przez siebie imie możesz dodać do listy swoich imion wciskając ikonę obok imienia.

Wszystkie imiona, które znajdziesz w naszej bazie pochodzą z GUS z rejestru PESEL - stan na 24.01.2022 r. Oznacza to tyle, że każde z imion, które tu znajdziesz ma w Polsce przynajmniej jednego właściciela! Niektóre imiona nadawane osobom w Polsce są bardzo egzotyczne. Przeszukaj nasza bazę aby dowiedzieć się więcej.